אביב

Aviv
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אביב, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אביב.
פירוש השם אביב

שם בעברית:

אָבִיב

שם באנגלית:

Aviv

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

15

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם אביב:

אביב גפן, אביב אלוש, אביב משה

פירוש השם אביב:

אחת מארבע עונות השנה, המבטאת את תחילת הפריחה והמעבר בין החורף הקר לקיץ החם. האביב הוא אחת מארבע עונות השנה ומציין את עונת המעבר שבין החורף לקיץ ומבטא את התחדשות הטבע, חודשי האביב מוזכרים לפחות שבע פעמים במקרא. לפי הקבלה פירוש השם אביב – השם אביב מייצג התרעננות, פריחה מחודשת וצמיחה. האביב גם מייצג את תקופת הנעורים, תקופה של התעוררות ולבלוב.

ניתוח נומרולוגי לשם אביב:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“שמור, את-חודש האביב, ועשית פסח, ליהוה אלוהיך: כי בחודש האביב, הוציאך יהוה אלוהיך ממצריים–לילה” (דברים, ט”ז, כ).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צוף

אראל

אבישי

ליבא

ברוריה

איטן

ארד

אלאור

נוית

יסעור

שניאור

שילו

אליאן

נטע

אמירה