אביה

Aviah
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אביה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אביה.
פירוש השם אביה

שם בעברית:

אֲבִיָּה

שם באנגלית:

Aviah

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

18

ערך נומורולוגי:

9

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם אביה:

אביה בן דוד

פירוש השם אביה:

שמן של דמויות שונות ביניהן בנו השני של שמואל הנביא. מקור השם אביה הוא מהתנ”ך ומופיע בהקשרים של דמויות שונות, הדמות הראשונה, אביה בן רחבעם ומעכה, שמלך על ממלכת יהודה בשנים 911 לפנה”ס עד 908 לפנה”ס. לפי הקבלה פירוש השם אביה – השם אביה מורכב מהמילים “אב” ו”יה” (אחד משמות האל) על פיכך – המשמעות היא הצהרת אמונה כי אבי הוא האל.

ניתוח נומרולוגי לשם אביה:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיִּשְׁכַּב רְחַבְעָם עִם אֲבֹתָיו וַיִּקָּבֵר בְּעִיר דָּוִיד, וַיִּמְלֹךְ אֲבִיָּה בְנוֹ תַּחְתָּיו” (דברי הימים ב’, י”ב, ט”ז).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

סייפן

ענהאל

ג’ניה

מיכל

אבשלום

ירין

אליסף

שילה

דורון

כוכב

סוף

איתי

אטד

הילל

רפי