אוריאל

Uriel
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אוריאל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אוריאל.
פירוש השם אוריאל

שם בעברית:

אוּרִיאֵל, אוֹרִיאֵל

שם באנגלית:

Uriel

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

248

ערך נומורולוגי:

5

מפורסמים עם השם אוריאל:

אוריאל אופק

פירוש השם אוריאל:

צירוף של המילים “אורי” ו-“אל”, כלומר – האש שלי או האור שלי, הם מהאל או של האל. מקור השם אוריאל הוא מהתנ”ך וניתן לכמה דמויות מקראיות, הדמות הראשונה – אריאל שהיה שר בימי דוד המלך מבני הלוויים, הדמות השנייה – סבו של המלך אבים. לפי הקבלה פירוש השם אוריאל – אוריאל מוזכר כאחד מארבעת המלאכים בקריאת שמע. השם אוריאל מרמז על חיבור עמוק למסורת, רוחניות גבוהה ואור גדול.

ניתוח נומרולוגי לשם אוריאל:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
בקריאת שמע: “בשם ה’ אלוהי ישראל מימיני מיכאל ומשמאלי גבריאל ומלפני אוריאל ומאחורי רפאל ועל ראשי שכינת אל”.  “לִבְנֵי קְהָת אוּרִיאֵל הַשָּׂר וְאֶחָיו מֵאָה וְעֶשְׂרִים” (דברי הימים א’ ט”ו, ה’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אזב

אידו

אילה

תומס

רונן

אסתאר

נעמה

הארי

גאולה

תאיר

רובי

גולן

נח

לטם

מי-רון