איתמר

Itamar, Ithamar
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם איתמר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם איתמר.
פירוש השם איתמר

שם בעברית:

איתמר

שם באנגלית:

Itamar, Ithamar

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

651

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם איתמר:

איתמר אליאסי

פירוש השם איתמר:

בתנ”ך: בנו של אהרון הכהן. מקור השם איתמר הוא מהתנ”ך, איתמר הוא דמות תנ”כית, צדיק יסוד עולם, בנו הרביעי של אהרון הכהן. לפי הקבלה פירוש השם איתמר – איתמר היה בנו הצעיר של אהרון הכהן. הוא עמד בראש נושאי אוהל מועד במהלך נדודי עם ישראל במדבר. שימש ככהן יחד עם אחיו אלעזר לאחר ששני אחיהם – נדב ואביהוא נפטרו. איתמר אף פיקח על עבודת הלוויים. “זֹאת עֲבֹדַת מִשְׁפְּחֹת בְּנֵי מְרָרִי לְכָל עֲבֹדָתָם בְּאֹהֶל מוֹעֵד בְּיַד אִיתָמָר בֶּן אַהֲרֹן הַכֹּהֵן” (במדבר ד’, ל”ג). השם איתמר מסמל מנהיגות וקירבה לקודש.

ניתוח נומרולוגי לשם איתמר:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“זֹאת עֲבֹדַת מִשְׁפְּחֹת בְּנֵי מְרָרִי לְכָל עֲבֹדָתָם בְּאֹהֶל מוֹעֵד בְּיַד אִיתָמָר בֶּן אַהֲרֹן הַכֹּהֵן” (במדבר ד’, ל”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מוריה

ג’ון

נוריאל

דרור

רימון

מני

ריו

חיים

פרנסיס

דברת

אלירוי

ליאו

שגיב

יון

גדי