אלחנן

Elchanan, Elhanan
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אלחנן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אלחנן.
פירוש השם אלחנן

שם בעברית:

אֶלְחָנָן

שם באנגלית:

Elchanan, Elhanan

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

139

ערך נומורולוגי:

4

מפורסמים עם השם אלחנן:

הרב אלחנן סמט, אלחנן הכהן

פירוש השם אלחנן:

גיבור בתקופתו של דוד המלך. מקור השם אלחנן הוא מהתנ”ך, אלחנן נחשב כגיבור בתקופת דוד המלך. לפי הקבלה פירוש השם אלחנן – אלחנן היה מגיבורי המלך דוד ולכן השם מסמל גבורה ואומץ. בנוסף מעיד על מתנה מאלוהים ומרמז על חיבור למקורות והודיה לאלוהים.

ניתוח נומרולוגי לשם אלחנן:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתְּהִי-עוֹד מִלְחָמָה, אֶת-פְּלִשְׁתִּים; וַיַּךְ אֶלְחָנָן בֶּן-יעור (יָעִיר), אֶת-לַחְמִי אֲחִי גָּלְיָת הַגִּתִּי–וְעֵץ חֲנִיתוֹ, כִּמְנוֹר אֹרְגִים” (דברי הימים א’, כ’, ה’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

עמיעד

לירית

ריו

אדיר

שנהב

ליהיא

יגל

חנוך

שריי

צ’רלס

שחרי

ירמי

זהבית

קרל

הדר