אמרי

Imri
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אמרי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אמרי.
פירוש השם אמרי

שם בעברית:

אמרי

שם באנגלית:

Imri

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

251

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

התנ''ך

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

פירוש השם אמרי:

אביו של זכור, מבוני חומת ירושלים. מקום השם הוא מהתנ”ך, מהדמות אמרי אביו של זכור שבנה את החומה המחודשת של ירושלים, “וְעַל יָדוֹ בָנָה זַכּוּר בֶּן-אִמְרִי” נחמיה ג’ ב’. לפי הקבלה פירוש השם אמרי – בנו של אמרי במקורות היה מבוני החומה בירושלים, לכן השם מעיד על חיבור לעיר הקודש, יצירה ואמונה.

ניתוח נומרולוגי לשם אמרי:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיָּקָם אֶלְיָשִׁיב הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל וְאֶחָיו הַכֹּהֲנִים, וַיִּבְנוּ אֶת-שַׁעַר הַצֹּאן–הֵמָּה קִדְּשׁוּהוּ, וַיַּעֲמִידוּ דַּלְתֹתָיו; וְעַד-מִגְדַּל הַמֵּאָה קִדְּשׁוּהוּ, עַד מִגְדַּל חֲנַנְאֵל. וְעַל-יָדוֹ בָנוּ, אַנְשֵׁי יְרֵחוֹ; וְעַל-יָדוֹ בָנָה, זַכּוּר בֶּן-אִמְרִי” (נחמיה ג’, א’-ב’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צחי

יגאל

פארן

שפרה

קדם

אליהו

לוטן

לביא

רמי

אלחי

שחק

צבי

אביגיל

אלרואי

רזיאל