אסף

Asaf
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אסף, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אסף.
פירוש השם אסף

שם בעברית:

אָסָף

שם באנגלית:

Asaf

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

141

ערך נומורולוגי:

6

מפורסמים עם השם אסף:

אסף אבידן, אסף אמדורסקי, אסף הרץ, אסף הראל, אסף אידה

פירוש השם אסף:

שמן של כמה דמויות מקראיות ביניהן ראש המשוררים והנגנים בחצר דוד המלך. מקור השם אסף הוא בתנ”ך, אסף בן ברכיהו הוא ראש המשוררים אשר השתתף בהעלאת ארון הברית לעיר ירושלים בתקופת דוד המלך. לפי הקבלה פירוש השם אסף – אסף במובן של צבירה מרמז על הצלחה, עשיית חיל ומרץ רב. בנוסף, אסף היה משורר בכיר בחצר המלך דוד, לכן השם מרמז על יצירתיות, כישרון מוזיקלי וחיבור לגדולה. 

ניתוח נומרולוגי לשם אסף:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
 “אָסָף הָרֹאשׁ, וּמִשְׁנֵהוּ זְכַרְיָה; יְעִיאֵל וּשְׁמִירָמוֹת וִיחִיאֵל וּמַתִּתְיָה וֶאֱלִיאָב וּבְנָיָהוּ וְעֹבֵד אֱדֹם וִיעִיאֵל, בִּכְלֵי נְבָלִים וּבְכִנֹּרוֹת, וְאָסָף, בַּמְצִלְתַּיִם מַשְׁמִיעַ. וּבְנָיָהוּ וְיַחֲזִיאֵל, הַכֹּהֲנִים–בַּחֲצֹצְרוֹת תָּמִיד, לִפְנֵי אֲרוֹן בְּרִית-הָאֱלֹהִים. בַּיּוֹם הַהוּא, אָז נָתַן דָּוִיד בָּרֹאשׁ, לְהֹדוֹת, לַיהוָה–בְּיַד-אָסָף, וְאֶחָיו” (דברי הימים א’, ט”ז, ה’-ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אלישיב

בועז

רקפת

מגל

לחן

סטפן

רחמים

מתניה

לירום

אימרי

נחמה

כוכב

שאול

ערן

דריה