אשר

Asher
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם אשר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם אשר.
פירוש השם אשר

שם בעברית:

אָשֵׁר

שם באנגלית:

Asher

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

501

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם אשר:

אשר ריימונד הרביעי

פירוש השם אשר:

הבן השמיני של יעקב אבינו ואחד משנים עשר השבטים. מקור השם אשר הוא מהתנ”ך, אשר הוא בנו השמיני של יעקב מאשתו זלפה שהייתה שפחתה של לאה. לפי הקבלה פירוש השם אשר – השם מסמל חיבור עז למקורות היהודים.

ניתוח נומרולוגי לשם אשר:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתֵּלֶד, זִלְפָּה שִׁפְחַת לֵאָה, בֵּן שֵׁנִי, לְיַעֲקֹב. וַתֹּאמֶר לֵאָה–בְּאָשְׁרִי, כִּי אִשְּׁרוּנִי בָּנוֹת; וַתִּקְרָא אֶת-שְׁמוֹ, אָשֵׁר” (בראשית ל’, י”ב-י”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אושיק

הוד

אליהו

עזרא

מורג

רעי

שלף

אפרים

אוליבייה

ברי

חיים

גת

אבנר

עדיה

יקיר