בארי

Beeri
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בארי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בארי.
פירוש השם בארי

שם בעברית:

בְּאָרִי

שם באנגלית:

Beeri

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

213

ערך נומורולוגי:

6

מפורסמים עם השם בארי:

בארי סלואן

פירוש השם בארי:

קיבוץ בצפון הנגב שהוקם על שמו של ברל כצנלסון. מקור שם בארי הוא מהתנ”ך, בארי היה אביו של הנביא הושע, נשיא שבט ראובן, הוא נקרא גם בארה מאחר שהיה גדול הדור. לפי הקבלה פירוש השם בארי – המילה באר מסמלת מקור מים, לכן השם מסמל חיים, טוהר ואופטימיות.

ניתוח נומרולוגי לשם בארי:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיְהִי עֵשָׂו, בֶּן-אַרְבָּעִים שָׁנָה, וַיִּקַּח אִשָּׁה אֶת-יְהוּדִית, בַּת-בְּאֵרִי הַחִתִּי–וְאֶת-בָּשְׂמַת, בַּת-אֵילֹן הַחִתִּי. וַתִּהְיֶיןָ, מֹרַת רוּחַ, לְיִצְחָק, וּלְרִבְקָה” (בראשית כ”ו, ל”ד-ל”ה).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

חזי

שני

יוטא

מאריא

ניצן

גדי

קציר

אסיף

נעמי

שלומי

שניר

שירז

אוסי

בת חן

נוי