בינה

Bina
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בינה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בינה.
פירוש השם בינה

שם בעברית:

בינה

שם באנגלית:

Bina

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

67

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי

פירוש השם בינה:

תבונה, חוכמה. משמעות השם הוא יכולת גבוהה של חשיבה, חכמה, תבונה, שכל, משכל, השכלה. לפי הקבלה פירוש השם בינה – השם מבטא חוכמה, עומק, שאפתנות והצלחה.

ניתוח נומרולוגי לשם בינה:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְכֹל, דְּבַר חָכְמַת בִּינָה, אֲשֶׁר-בִּקֵּשׁ מֵהֶם, הַמֶּלֶךְ–וַיִּמְצָאֵם עֶשֶׂר יָדוֹת, עַל כָּל-הַחַרְטֻמִּים הָאַשָּׁפִים, אֲשֶׁר, בְּכָל-מַלְכוּתוֹ” (דניאל א’, כ’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צביקה

שלף

רפאל

דין

חנוך

ליאונורה

דלית

ידין

מרגנית

שילת

מילי

איריס

עטרה

אבינועם

עדיאל