בניה

Bnaya
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בניה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בניה.
פירוש השם בניה

שם בעברית:

בְּנָיָה

שם באנגלית:

Bnaya

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

67

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם בניה:

דן בניה סרי

פירוש השם בניה:

בן האלוהים, שמו של שר הצבא של דוד המלך. מקור השם בניה הוא מהתנ”ך, בניה הוא שר הצבא של דוד המלך שנקרא גם בניהו. לפי הקבלה פירוש השם בניה – משמעות השם מרמזת על חיבור עמוק לאלוהים ולמסורת. החיבור לבניה התנ”כי מסמל אומץ לב, גבורה וכושר מנהיגות.

ניתוח נומרולוגי לשם בניה:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“בְּנָיָה בֶן-יְהוֹיָדָע בֶּן-אִישׁ-חַיִל רַב-פְּעָלִים, מִן-קַבְצְאֵל; הוּא הִכָּה, אֵת שְׁנֵי אֲרִיאֵל מוֹאָב, וְהוּא יָרַד וְהִכָּה אֶת-הָאֲרִי בְּתוֹךְ הַבּוֹר, בְּיוֹם הַשָּׁלֶג” (דברי הימים א’, א’, כ”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שגיא

דראל

פורת

צ’רלי

קיריל

צוריאל

ירחמיאל

נווה

יון

אסתר

ליבנה

רפי

תניא

תומי

איזבל