בנימין

Binyamin, Benjamin
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בנימין, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בנימין.
פירוש השם בנימין

שם בעברית:

בִּנְיָמִין

שם באנגלית:

Binyamin, Benjamin

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

162

ערך נומורולוגי:

9

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם בנימין:

בנימין נתניהו, בנימין בן אליעזר

פירוש השם בנימין:

שמו של הבן הצעיר ביותר של יעקב אבינו. מקור השם בנימין הוא מהתנ”ך, בנימין הוא בנו הצעיר של יעקב ורחל ולפי המקרא צאצאיו של בנימין הפכו לשבט בנימין. לפי הקבלה פירוש השם בנימין – בנימין היה צעיר בניו של יעקב אבינו. בברכות יעקב לבניו טרם מותו, הוא ממשיל את בנימין לזאב שמסמל עוצמה ואומץ, אך יש בו גם פן של טוב לב ואחריות חברתית: “בִּנְיָמִין זְאֵב יִטְרָף בַּבֹּקֶר יֹאכַל עַד וְלָעֶרֶב יְחַלֵּק שָׁלָל” (בראשית מ”ט, כ”ז). 

ניתוח נומרולוגי לשם בנימין:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
 “וַיְהִי בְּצֵאת נַפְשָׁהּ, כִּי מֵתָה, וַתִּקְרָא שְׁמוֹ, בֶּן-אוֹנִי; וְאָבִיו, קָרָא-לוֹ בִנְיָמִין” (בראשית ל”ה, י”ח).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

עמית

יקיר

אביאם

תיאו

פסח

עמרם

לביא

עקיבא

שמשון

משולם

אמרי

תמר

אביתר

עוזיה

עופרה