ברוך

בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ברוך, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ברוך.
פירוש השם ברוך

שם בעברית:

ברוך

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

228

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם ברוך:

ברוך דגו

פירוש השם ברוך:

מבורך, שניתנה לו ברכה. מקור השם ברוך הוא בתנ”ך. לפי הקבלה פירוש השם ברוך – השם מעיד על אדם בעל שיעור קומה, צדיק, בעל מעלות טובות ומחובר לאלוהים.

ניתוח נומרולוגי לשם ברוך:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
 “וָאֶקַּח, אֶת-סֵפֶר הַמִּקְנָה, אֶת-הֶחָתוּם הַמִּצְוָה וְהַחֻקִּים, וְאֶת-הַגָּלוּי. וָאֶתֵּן אֶת-הַסֵּפֶר הַמִּקְנָה, אֶל-בָּרוּךְ בֶּן-נֵרִיָּה בֶּן-מַחְסֵיָה, לְעֵינֵי חֲנַמְאֵל דֹּדִי, וּלְעֵינֵי הָעֵדִים הַכֹּתְבִים בְּסֵפֶר הַמִּקְנָה–לְעֵינֵי, כָּל-הַיְּהוּדִים, הַיֹּשְׁבִים, בַּחֲצַר הַמַּטָּרָה” (ירמיהו ל”ב, י”א-י”ב). 
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

לורן

אור

אדית

מירלי

מתי

תום

מירב

חנוך

שנהב

ענת

ענאל

מישל

ליאם

לירון

נאיה