ברק

Barak
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ברק, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ברק.
פירוש השם ברק

שם בעברית:

בָּרָק

שם באנגלית:

Barak

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

302

ערך נומורולוגי:

5

מפורסמים עם השם ברק:

ברק אובמה, ברק יצחקי

פירוש השם ברק:

תופעת טבע של הבזק חשמלי ומאיר בעת התנגשות של שני עננים. מקור השם ברק הוא מהתנ”ך, ברק בן אבינועם היה שר הצבא של ישראל בתקופתה של דבורה הנביאה, אשר נלחם נגד סיסרא שהיה שר צבאו של מלך כנען. לפי הקבלה פירוש השם ברק – השם מבטא עוצמה, אומץ, כושר הנהגה וחיבור לטבע.

ניתוח נומרולוגי לשם ברק:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתִּקְרָא לְבָרָק בֶּן-אֲבִינֹעַם, מִקֶּדֶשׁ, נַפְתָּלִי; וַתֹּאמֶר אֵלָיו הֲלֹא צִוָּה יְהוָה אֱלֹהֵי-יִשְׂרָאֵל, לֵךְ וּמָשַׁכְתָּ בְּהַר תָּבוֹר, וְלָקַחְתָּ עִמְּךָ עֲשֶׂרֶת אֲלָפִים אִישׁ, מִבְּנֵי נַפְתָּלִי וּמִבְּנֵי זְבֻלוּן”. (שופטים, ד’, ו’) “וּדְמוּת הַחַיּוֹת מַרְאֵיהֶם כְּגַחֲלֵי-אֵשׁ, בֹּעֲרוֹת כְּמַרְאֵה הַלַּפִּדִים–הִיא, מִתְהַלֶּכֶת בֵּין הַחַיּוֹת; וְנֹגַהּ לָאֵשׁ, וּמִן-הָאֵשׁ וַתִּשְׁלַח, יוֹצֵא בָרָק” (יחזקל א’, י”ג). “
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

פנינית

עמרם

צפריר

יום

דודו

שגיא

לאה

עודד

ספיר

אלישע

טוהר

גאולה

איתיאל

אחינועם

אמירה