בר

Bar
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בר.
פירוש השם בר

שם בעברית:

בַּר

שם באנגלית:

Bar

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

202

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם בר:

בר רפאלי, בר טימור

פירוש השם בר:

שם כולל לתבואה כמו חיטה, שעורה ושאר מיני דגן. המילה בר מוזכרת בתנ”ך בהקשר של תבואה ומסמלת מקור של שפע וברכה. לפי הקבלה פירוש השם בר – השם מעיד על חיבור לטבע, צמיחה, שגשוג וטוהר.

ניתוח נומרולוגי לשם בר:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְיִקְבְּצוּ, אֶת-כָּל-אֹכֶל הַשָּׁנִים הַטֹּבוֹת, הַבָּאֹת, הָאֵלֶּה; וְיִצְבְּרוּ-בָר תַּחַת יַד-פַּרְעֹה, אֹכֶל בֶּעָרִים–וְשָׁמָרוּ. וְהָיָה הָאֹכֶל לְפִקָּדוֹן, לָאָרֶץ, לְשֶׁבַע שְׁנֵי הָרָעָב, אֲשֶׁר תִּהְיֶיןָ בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם; וְלֹא-תִכָּרֵת הָאָרֶץ, בָּרָעָב” (בראשית מ”א, ל”ה).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

סייפן

נאוה

לחן

יעלי

נץ

דני

אירית

אורדן

מלכיאל

אביאור

לטיסיה

יוחנן

מי-רון

ליאם

אריאל