בת שבע

Bat-Sheva
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם בת שבע, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם בת שבע.
פירוש השם בת שבע

שם בעברית:

בַּת שְׁבַע

שם באנגלית:

Bat-Sheva

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

774

ערך נומורולוגי:

9

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם בת שבע:

בת שבע דה-רוטשילד

פירוש השם בת שבע:

אשתו של אוריה החתי שהייתה לאחר מכן אשת דוד המלך. מקור השם בת שבע הוא מהתנ”ך, בת שבע הייתה אשתו של אוריה החתי, לאחר מכן אשתו של דוד המלך ואמו של שלמה המלך. לפי הקבלה פירוש השם בתשבע – השם בת שבע מורכב מצירוף המילים “בת” ו”שבע”. המספר שבע בתרבות היהודית הוא מספר בעל ערך סמלי המבטא מחזוריות שלמה הנחשבת לקדושה.

ניתוח נומרולוגי לשם בת שבע:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיְנַחֵם דָּוִד אֵת בַּת-שֶׁבַע אִשְׁתּוֹ, וַיָּבֹא אֵלֶיהָ, וַיִּשְׁכַּב עִמָּהּ, וַתֵּלֶד בֵּן, וַתִּקְרָא אֶת-שְׁמוֹ שְׁלֹמֹה, וַיהוָה אֲהֵבוֹ” (שמואל ב’ י”ב, כ”ד).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אנסטסיה

ריזל

ישי

מתניה

אביבית

פאני

עודדה

רות

הענא

מזל

צחית

שלהבת

אסיה

ליזט

פרומה