גבע

Geva
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גבע, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גבע.
פירוש השם גבע

שם בעברית:

גֶּבַע

שם באנגלית:

Geva

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

75

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גבע:

גבע אלון

פירוש השם גבע:

גבעה קטנה, עיר מקראית. מקור השם גבע הוא מהתנ”ך, המילה גבע מוזכרת בספר מלכים ומתארת שתי ערים מרכזיות. לפי הקבלה פירוש השם גבע – השם מבטא חיבור לטבע ולאדמה ומסמל שאפתנות ורצון להגיע גבוה.

ניתוח נומרולוגי לשם גבע:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“בָּא עַל-עַיַּת, עָבַר בְּמִגְרוֹן; לְמִכְמָשׂ, יַפְקִיד כֵּלָיו. עָבְרוּ, מַעְבָּרָה, גֶּבַע, מָלוֹן לָנוּ; חָרְדָה, הָרָמָה–גִּבְעַת שָׁאוּל, נָסָה” (ישעיהו י’, כ”ח-ח”ט).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

ליפז

ראם

נוה

פנינה

מירית

אחווה

נוית

אבינדב

סמי

עומר

לוי

מיכה

מקסים

יריב

דוריאן