גבריאל

Gavriel, Gabriel
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גבריאל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גבריאל.
פירוש השם גבריאל

שם בעברית:

גַּבְרִיאֵל

שם באנגלית:

Gavriel, Gabriel

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

246

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם גבריאל:

גבריאל מאכט, גבריאל מאן, גבריאל בטיסטוטה

פירוש השם גבריאל:

אחד המלאכים, מלך אותו ראה דניאל בחלום. מקור השם גבריאל הוא מהתנ”ך, גבריאל היה המלך אותו דניאל ראה בחזונו. לפי הקבלה פירוש השם גבריאל – גבריאל הוא למעשה דמות מלאכית המשמשת כשליח אלוהים, לכן השם מסמל קדושה, קירבה לאלוהים וחיבור עמוק למסורת.

ניתוח נומרולוגי לשם גבריאל:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְעוֹד אֲנִי מְדַבֵּר, וּמִתְפַּלֵּל, וּמִתְוַדֶּה חַטָּאתִי, וְחַטַּאת עַמִּי יִשְׂרָאֵל; וּמַפִּיל תְּחִנָּתִי, לִפְנֵי יְהוָה אֱלֹהַי–עַל, הַר-קֹדֶשׁ אֱלֹהָי. וְעוֹד אֲנִי מְדַבֵּר, בַּתְּפִלָּה; וְהָאִישׁ גַּבְרִיאֵל אֲשֶׁר רָאִיתִי בֶחָזוֹן בַּתְּחִלָּה, מֻעָף בִּיעָף, נֹגֵעַ אֵלַי, כְּעֵת מִנְחַת-עָרֶב” (דניאל ט’, כ’-כ”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צהלה

ג’ונתן

רגב

רזיאל

אפריים

ישי

ליאב

מאור

רפי

רחל

רע

איזבל

נחום

נוב

צביקה