גדליה

Gedaliah
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גדליה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גדליה.
פירוש השם גדליה

שם בעברית:

גדליה

שם באנגלית:

Gedaliah

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

52

ערך נומורולוגי:

7

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם גדליה:

גדליה נדל, גדליה בסר

פירוש השם גדליה:

צירוף המילים “אל” ו”יסף”. לפי הקבלה פירוש השם גדליה – השם מרמז על אמונה עזה באלוהים, חיבור למקורות וגם כושר הנהגה, עמידה בעקרונות ושאיפה לשלום. בנוסף, השם מהווה תזכורת לחשיבות האחדות בעם ישראל.

ניתוח נומרולוגי לשם גדליה:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיָּבֹאוּ אֶל-גְּדַלְיָה, הַמִּצְפָּתָה; וְיִשְׁמָעֵאל בֶּן-נְתַנְיָהוּ וְיוֹחָנָן וְיוֹנָתָן בְּנֵי-קָרֵחַ וּשְׂרָיָה בֶן-תַּנְחֻמֶת וּבְנֵי עופי (עֵיפַי) הַנְּטֹפָתִי, וִיזַנְיָהוּ בֶּן-הַמַּעֲכָתִי–הֵמָּה, וְאַנְשֵׁיהֶם. וַיִּשָּׁבַע לָהֶם גְּדַלְיָהוּ בֶן-אֲחִיקָם בֶּן-שָׁפָן, וּלְאַנְשֵׁיהֶם לֵאמֹר, אַל-תִּירְאוּ, מֵעֲבוֹד הַכַּשְׂדִּים; שְׁבוּ בָאָרֶץ, וְעִבְדוּ אֶת-מֶלֶךְ בָּבֶל–וְיִיטַב לָכֶם” (ירמיהו מ’, ח’-ט’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שלי

רוברט

פטריק

שילה

אלעזר

דוריאן

כיסף

יעל

דנה

ענהאל

נבות

לירז

ניסים

ספיר

איתמר