גד

Gad
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גד, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גד.
פירוש השם גד

שם בעברית:

גָּד

שם באנגלית:

Gad

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

7

ערך נומורולוגי:

7

קטגוריות:

צומח, תנ"כיים

מפורסמים עם השם גד:

גד אלבז, גד זאבי, גד אלמלח

פירוש השם גד:

אחד מבניו של יעקב, צמח תבלין קדמון. מקור השם גד הוא מהתנ”ך, גד הוא בנו של יעקב אבינו, אחד משנים עשר השבטים. לפי הקבלה פירוש השם גד – השם מבטא מזל, הצלחה ואופטימיות ומסמל חיבור למקורות ואמונה באלוהים.

ניתוח נומרולוגי לשם גד:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַתֵּלֶד, זִלְפָּה שִׁפְחַת לֵאָה–לְיַעֲקֹב בֵּן. וַתֹּאמֶר לֵאָה, בגד (בָּא גָד); וַתִּקְרָא אֶת-שְׁמוֹ, גָּד” (בראשית ל’, י’-י”א).”וַיְדַבֵּר יְהוָה אֶל-גָּד, חֹזֵה דָוִיד לֵאמֹר. לֵךְ וְדִבַּרְתָּ אֶל-דָּוִיד לֵאמֹר, כֹּה אָמַר יְהוָה, שָׁלוֹשׁ, אֲנִי נֹטֶה עָלֶיךָ: בְּחַר-לְךָ אַחַת מֵהֵנָּה, וְאֶעֱשֶׂה-לָּךְ” (דברי הימים א’, כ”א, ט’-י’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צבר

ציון

אדירה

שירת

עלית

גאי

ירדנה

צ’רלי

אורי

ברוך

דונלד

רוברט

רזיאל

שירה

שביט