גולן

Golan
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גולן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גולן.
פירוש השם גולן

שם בעברית:

גּוֹלָן

שם באנגלית:

Golan

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

89

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גולן:

גולן אזולאי

פירוש השם גולן:

חבל הארץ הצפוני במדינת ישראל הגובל בלבנון. מקור השם גולן הוא מהמקרא, גולן היא שמה של אחת מערי המקלט בעבר הירדן המזרחי. לפי הקבלה פירוש השם גולן – השם מרמז על חיבור עמוק לטבע, אהבת הארץ ושאפתנות.

ניתוח נומרולוגי לשם גולן:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
 “אֶת-בֶּצֶר בַּמִּדְבָּר בְּאֶרֶץ הַמִּישֹׁר, לָראוּבֵנִי; וְאֶת-רָאמֹת בַּגִּלְעָד לַגָּדִי, וְאֶת-גּוֹלָן בַּבָּשָׁן לַמְנַשִּׁי” (דברים ד’, מ”ג).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יקותיאל

אמירה

תפארת

אלאור

אבינועם

יגיל

אל

איציק

בראל

חרות

זהורית

שמרית

ענבר

נפתלי

עמירה