גור

Gur
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גור, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גור.
פירוש השם גור

שם בעברית:

גּוּר

שם באנגלית:

Gur

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

209

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גור:

גור שלף, גור קורן

פירוש השם גור:

צאצא צעיר של בעל חיים ממשפחת היונקים. מקור השם גור מגיע מעולם החי ואף מוזכר בתנ”ך, גור הינו צאצא של בעל חיים שנמצא בתחילת חייו. לפי הקבלה פירוש השם גור – השם מסמל ראשית של חיים ומעיד על חיבור לטבע.

ניתוח נומרולוגי לשם גור:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“יְהוּדָה, אַתָּה יוֹדוּךָ אַחֶיךָ–יָדְךָ, בְּעֹרֶף אֹיְבֶיךָ; יִשְׁתַּחֲווּ לְךָ, בְּנֵי אָבִיךָ. גּוּר אַרְיֵה יְהוּדָה, מִטֶּרֶף בְּנִי עָלִיתָ; כָּרַע רָבַץ כְּאַרְיֵה וּכְלָבִיא, מִי יְקִימֶנּוּ” (בראשית מ”ט, ח’-ט’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

פיטר

אחווה

עמלייה

אמיתי

עטרה

ברקת

אריאה

אוריה

אוהד

צבר

מארי

פרנק

טום

ירדן

שמאי