גיא

Guy
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גיא, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גיא.
פירוש השם גיא

שם בעברית:

גַּיְא

שם באנגלית:

Guy

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

14

ערך נומורולוגי:

5

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם גיא:

גיא פינס, גיא בכור, גיא מרוז, גיא זוארץ, גיא גיאור

פירוש השם גיא:

שטח צר וארוך שנמצא בין שני הרים. מקור השם גיא הוא מהתנ”ך, המילה גיא מוזכרת בתפילות, במזמורים ובספרות ובין היתר בתיאור מקום מלחמתם של דוד וגלית. לפי הקבלה פירוש השם גיא – גיא מופיע בתנ”ך פעמים רבות: “גַּם כִּי-אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת, לֹא-אִירָא רָע כִּי-אַתָּה עִמָּדִי; שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ, הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי” (תהילים כ”ג, ד’). המילה גיא מיוחסת לפלא טבעי וליופי פראי.

ניתוח נומרולוגי לשם גיא:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
“קוֹל קוֹרֵא בַּמִּדְבָּר, פַּנּוּ דֶּרֶךְ יְהוָה; יַשְּׁרוּ, בָּעֲרָבָה, מְסִלָּה, לֵאלֹהֵינוּ. כָּל-גֶּיא, יִנָּשֵׂא, וְכָל-הַר וְגִבְעָה, יִשְׁפָּלוּ; וְהָיָה הֶעָקֹב לְמִישׁוֹר, וְהָרְכָסִים לְבִקְעָה. וְנִגְלָה, כְּבוֹד יְהוָה; וְרָאוּ כָל-בָּשָׂר יַחְדָּו, כִּי פִּי יְהוָה דִּבֵּר” (ישעיהו מ’, ג’-ה’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צדוק

קדוש

אילון

פרנק

צביאל

אושרי

גדי

אתגר

עמיעד

משה

שמעון

סהר

עומרי

אליהו

גלעד