גיל

Gil
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גיל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גיל.
פירוש השם גיל

שם בעברית:

גִּיל

שם באנגלית:

Gil

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

43

ערך נומורולוגי:

7

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גיל:

גיל ריבה, גיל ססובר, גיל שוחט, גיל חובב, גיל שויד, גיל קופטש, גיל פרנק, ג’יל סנט ג’ון

פירוש השם גיל:

ביטוי לשמחה ואושר, מספר שנות חייו של אדם. מקור השם גיל הוא מהתנ”ך, המילה גיל מופיעה בין היתר בספר תהילים, בפסוק ‘תובלנה בשמחות וגיל’. לפי הקבלה פירוש השם גיל – המילה גיל משמעותה שמחה ואושר בשפת התנ”ך. בחירה בשם זה מבטאת את רגשי השמחה של ההורים על הולדת התינוק ואת התקווה כי הוא יוסיף אור ושמחה לחיי המשפחה.

ניתוח נומרולוגי לשם גיל:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“הַשְּׂמֵחִים אֱלֵי גִיל יָשִׂישׂוּ כִּי יִמְצְאוּ קָבֶר” (איוב ג’, כ”ב). “אַל תִּשְׂמַח יִשְׂרָאֵל אֶל גִּיל כָּעַמִּים” (הושע ט’, א’)
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

צורית

איתם

גילת

עיינה

רביד

רחמים

אמוץ

צמח

תקווה

אלימלך

פריאל

אביתר

טליה

כנרת

אורלי