גלבוע

Gilboa
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גלבוע, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גלבוע.
פירוש השם גלבוע

שם בעברית:

גִּלְבֹּעַ

שם באנגלית:

Gilboa

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

111

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי, צומח

פירוש השם גלבוע:

רכס הרים ששוכן דרומית לעמק יזרעאל המזרחי. מקור השם גלבוע הוא מהתנ”ך, הגלבוע הוא שמו של רכס הרים מדרום לעמק יזרעאל המזרחי. לפי הקבלה פירוש השם גלבוע – השם מסמל את אהבת הארץ והטבע ומבטא שאפתנות ורצון להגיע לגבהים.

ניתוח נומרולוגי לשם גלבוע:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת: כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן” (שמואל ב’, א’, כ”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נור

אחינדב

פטריק

כוכבה

אלונה

יואב

נירי

פביאן

שר-אל

מזלי

מתניה

בת חן

איל

יקיר

פאר