גליה

Galia, Gallya
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גליה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גליה.
פירוש השם גליה

שם בעברית:

גליה

שם באנגלית:

Galia, Gallya

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

48

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גליה:

גליה אלבין, גליה עוז

פירוש השם גליה:

צורת הנקבה של השם גל. מקור השם גליה הוא מהתנ”ך, המילה גליה מתארת תל או גבעה קטנה, “וַיִּקְחוּ אֶת-אַבְשָׁלוֹם, וַיַּשְׁלִכוּ אֹתוֹ בַיַּעַר אֶל-הַפַּחַת הַגָּדוֹל, וַיַּצִּבוּ עָלָיו גַּל-אֲבָנִים, גָּדוֹל מְאֹד” (שמואל ב’, פרק י”ח, פסוק י”ז). לפי הקבלה פירוש השם גליה – השם גליה מורכב מצירוף המילים “גל” (נחשול, ערמה) ו”יה” (אלוהים), ועל פיכך המשמעות היא אלוהים גדול או הרבה מהאלוהים. השם כולל מימד של קדושה וכבוד.

ניתוח נומרולוגי לשם גליה:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

טופז

קטי

אריאלה

נירי

ליבא

צמח

מילה

אראל

אבנר

סימה

הראל

סיון

אריאנה

מורי

מטר