גלעד

Gil’ad, Gilad
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גלעד, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גלעד.
פירוש השם גלעד

שם בעברית:

גלעד

שם באנגלית:

Gil'ad, Gilad

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

107

ערך נומורולוגי:

8

מפורסמים עם השם גלעד:

גלעד ארדן, גלעד שגב, גלעד כהנא, גלעד שלמור, גלעד שליט

פירוש השם גלעד:

צירוף המילים “גיל” ו”עד”. מקור השם גלעד הוא מהתנ”ך, גלעד אבי יפתח שופט ישראל, דמות בעלת סממני גבורה וצדק. לפי הקבלה פירוש השם גלעד – המילה גיל המופיעה בשם מייצגת שמחה ושאיפה לאושר. גלעד היה אבי השופט יפתח ולכן מייצג שאיפה לצדק ונאמנות גבוהה.

ניתוח נומרולוגי לשם גלעד:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וּמִקְנֶה רַב, הָיָה לִבְנֵי רְאוּבֵן וְלִבְנֵי-גָד–עָצוּם מְאֹד; וַיִּרְאוּ אֶת-אֶרֶץ יַעְזֵר, וְאֶת-אֶרֶץ גִּלְעָד, וְהִנֵּה הַמָּקוֹם, מְקוֹם מִקְנֶה” (במדבר ל’ב, א’). “וְיִפְתָּח הַגִּלְעָדִי, הָיָה גִּבּוֹר חַיִל, וְהוּא, בֶּן-אִשָּׁה זוֹנָה; וַיּוֹלֶד גִּלְעָד, אֶת-יִפְתָּח” (שופטים י”א, א’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נועם

קדם

תמנע

חנית

דגן

אבידור

עקיבה

זהר

נחשון

דגנית

מרין

כרמי

דפנה

אשירה

נוף