גל

Gal
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם גל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם גל.
פירוש השם גל

שם בעברית:

גַּל

שם באנגלית:

Gal

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

33

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם גל:

גל גדות, גל גבאי, גל אוחובסקי, גל תורן, גל אלברמן

פירוש השם גל:

תנועת זרימה של מים בים המתנפצת סמוך לחוף. מקור השם גל הוא מהתנ”ך, המילה גל מתארת אוסף פריטים או ערימה. לפי הקבלה פירוש השם גל – השם מסמל חיבור לטבע, תנועה מתמדת שאיפה להתקדמות. המים מייצגים טוהר ולב חופשי.

ניתוח נומרולוגי לשם גל:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
 “וַיִּקְחוּ אֶת-אַבְשָׁלוֹם, וַיַּשְׁלִכוּ אֹתוֹ בַיַּעַר אֶל-הַפַּחַת הַגָּדוֹל, וַיַּצִּבוּ עָלָיו גַּל-אֲבָנִים, גָּדוֹל מְאֹד” (שמואל ב’, י”ח, י”ז).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אלירז

תמר

הלל

גפן

רני

אתרוג

גינת

אופק

תמירה

אליאן

שנער

עדי

ברוק

אלחי

אמוץ