דביר

Dvir
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם דביר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם דביר.
פירוש השם דביר

שם בעברית:

דְּבִיר

שם באנגלית:

Dvir

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

216

ערך נומורולוגי:

9

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם דביר:

דביר בנדק

פירוש השם דביר:

כינוי למקום הקדוש ביותר בבית המקדש, קיבוץ בצפון הנגב. מקור השם דביר הוא מהתנ”ך, דביר הוא המקום הפנימי והקדוש ביותר בבית המקדש בו הוחזק ארון הברית, כאשר מורשה הכניסה היה הכהן הגדול. לפי הקבלה פירוש השם דביר – דביר הוא המקום הקדוש ביותר, שבו היה ממוקם קודש הקודשים בבית המקדש. השם מעיד על קדושה מיוחדת וחיבור עמוק למקורות.

ניתוח נומרולוגי לשם דביר:

אנשים עם ערך נומורולוגי 9 הם אנשים בעלי כריזמה, בעלי כושר מנהיגות, בעלי יכולת ורבלית גבוהה ובעלי לב רחב. יחד עם זאת, הם אנשים בעלי כישרון מנהיגות והיכולת לשאת עמך אנשים אחרים למטרה מסוימת. הם בעלי רגשות עמוקים ובעלי רגשיות גבוהה.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיָּבִאוּ הַכֹּהֲנִים אֶת-אֲרוֹן בְּרִית-יְהוָה אֶל-מְקוֹמוֹ, אֶל-דְּבִיר הַבַּיִת–אֶל-קֹדֶשׁ הַקֳּדָשִׁים: אֶל-תַּחַת, כַּנְפֵי הַכְּרוּבִים” (מלכים א’, ח’, ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אסנת

אפק

ז’ק

אלדר

שריי

מרטין

אמוץ

זאב

תומי

דן

קידר

שמעון

חושן

צורי

גיא