דורי

Dori
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם דורי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם דורי.
פירוש השם דורי

שם בעברית:

דורי

שם באנגלית:

Dori

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

220

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי, מפורסמים

מפורסמים עם השם דורי:

דורי בן זאב

פירוש השם דורי:

הדור שלי. השם דורי הוא כינוי לשם דור המוזכר בתנ”ך, פירוש השם דורי – הדור שלי. לפי הקבלה פירוש השם דורי – השם מרמז על שייכות לקבוצת הגיל ולתקופה, ומסמל אותנטיות, עדכניות ואחריות חברתית.

ניתוח נומרולוגי לשם דורי:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“דּוֹרִי, נִסַּע וְנִגְלָה מִנִּי–כְּאֹהֶל רֹעִי; קִפַּדְתִּי כָאֹרֵג חַיַּי מִדַּלָּה יְבַצְּעֵנִי, מִיּוֹם עַד-לַיְלָה תַּשְׁלִימֵנִי” (ישעיהו ל”ח, י”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

דראל

עתיר

לשם

ארז

מלאכי

מיטב

נתנאל

עודדה

עקיבה

פז

אודם

גאלה

סרגיי

רפאלה

תמרי