דותן

Dotan
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם דותן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם דותן.
פירוש השם דותן

שם בעברית:

דותן

שם באנגלית:

Dotan

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

460

ערך נומורולוגי:

1

קטגוריות:

וינטג', ישראלי

מפורסמים עם השם דותן:

דותן ויינר

פירוש השם דותן:

עמק באזור השומרון. מקור השם דותן הוא מהתנ”ך, דותן הוא שם של מקום מקראי המוזכר בספר בראשית בו מצא יוסף את אחיו שהתנכלו לו. לפי הקבלה פירוש השם דותן – השם מסמל חיבור עמוק לארץ ישראל ולנופיה.

ניתוח נומרולוגי לשם דותן:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיֹּאמֶר, אֶת-אַחַי אָנֹכִי מְבַקֵּשׁ; הַגִּידָה-נָּא לִי, אֵיפֹה הֵם רֹעִים. וַיֹּאמֶר הָאִישׁ, נָסְעוּ מִזֶּה–כִּי שָׁמַעְתִּי אֹמְרִים, נֵלְכָה דֹּתָיְנָה; וַיֵּלֶךְ יוֹסֵף אַחַר אֶחָיו, וַיִּמְצָאֵם בְּדֹתָן” (בראשית ל”ז, ט”ז-י”ז).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מי-רון

מור

סביון

אלירז

בניהו

אילנית

דנאל

יהל

רוית

ארנון

אשל

סוף

ירון

קשת

תרצה