דין

Dean
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם דין, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם דין.
פירוש השם דין

שם בעברית:

דִּין

שם באנגלית:

Dean

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

64

ערך נומורולוגי:

1

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם דין:

דין מרטין, דין נוריס

פירוש השם דין:

בשפה העברית – משפט ועשיית צדק. מקור השם דין הוא מעולם המשפט, פירוש השם דין הוא צדק וחוק. לפי הקבלה פירוש השם דין – השם מבטא רצון למשפט צדק, פלספנות, רצון ללמוד ויכולת ללמד.

ניתוח נומרולוגי לשם דין:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“כִּי יִפָּלֵא מִמְּךָ דָבָר לַמִּשְׁפָּט, בֵּין-דָּם לְדָם בֵּין-דִּין לְדִין וּבֵין נֶגַע לָנֶגַע–דִּבְרֵי רִיבֹת, בִּשְׁעָרֶיךָ: וְקַמְתָּ וְעָלִיתָ–אֶל-הַמָּקוֹם, אֲשֶׁר יִבְחַר יְהוָה אֱלֹהֶיךָ בּוֹ. וּבָאתָ, אֶל-הַכֹּהֲנִים הַלְוִיִּם, וְאֶל-הַשֹּׁפֵט, אֲשֶׁר יִהְיֶה בַּיָּמִים הָהֵם; וְדָרַשְׁתָּ וְהִגִּידוּ לְךָ, אֵת דְּבַר הַמִּשְׁפָּט” (דברים י”ח, ח’-ט’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אליעוז

לאוניד

זכריה

פרנסיס

אבינועם

משולם

בת עמי

דודי

תהל

גורי

איתי

מתניה

יסמין

אלינור

לימור