דרור

Dror
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם דרור, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם דרור.
פירוש השם דרור

שם בעברית:

דְּרוֹר

שם באנגלית:

Dror

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

410

ערך נומורולוגי:

5

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם דרור:

דרור קרן, דרור גלוברמן, דרור פויר

פירוש השם דרור:

אחת הציפורים הנפוצות בארץ ישראל. מקור השם דרור הוא מעולם החי, דרור היא ציפור שיר קטנה בצבעי חום ואפור. לפי הקבלה פירוש השם דרור – השם מעיד על רוח חופשית, שאיפה לגאולה, עצמאות מחשבתית וחיבור לטבע. 

ניתוח נומרולוגי לשם דרור:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
“רוּחַ אֲדֹנָי יְהוִה, עָלָי–יַעַן מָשַׁח יְהוָה אֹתִי לְבַשֵּׂר עֲנָוִים, שְׁלָחַנִי לַחֲבֹשׁ לְנִשְׁבְּרֵי-לֵב, לִקְרֹא לִשְׁבוּיִם דְּרוֹר, וְלַאֲסוּרִים פְּקַח-קוֹחַ” (ישעיהו ס”א, א’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

יובל

אדר

שוהם

יחזקאל

אלחנדרו

עומר

מיתר

דייגו

נעמן

ברכה

חננאל

נצר

מרים

עקיבה

ליאב