הדס

Hadas
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם הדס, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם הדס.
פירוש השם הדס

שם בעברית:

הֲדַס

שם באנגלית:

Hadas

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

69

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם הדס:

הדס מורנו, הדס שטייף, הדס ירון, הדס קלדרון

פירוש השם הדס:

שיח ריחני המשמש ביהדות גם כאחד מארבעת המינים. מקור השם הדס הוא מתנ”ך, המילה הדס מתארת שיח נוי המשמש לטקסי קדושה בדת ובמסורת היהודית. לפי הקבלה פירוש השם הדס – השם הדס מבטא יופי, שלמות, אהבה, סיוע לזולת ומשפחתיות.

ניתוח נומרולוגי לשם הדס:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“צְאוּ הָהָר וְהָבִיאוּ עֲלֵי-זַיִת וַעֲלֵי-עֵץ שֶׁמֶן, וַעֲלֵי הֲדַס וַעֲלֵי תְמָרִים וַעֲלֵי עֵץ עָבֹת: לַעֲשֹׂת סֻכֹּת” (נחמיה ח’, ט”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שירי

חנוך

נצר

אמה

אראל

אשד

שריי

טירן

אבינדב

אביר

סער

שבתי

איילת השחר

מוריה

אוהד