הדר

Hadar
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם הדר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם הדר.
פירוש השם הדר

שם בעברית:

הָדָר

שם באנגלית:

Hadar

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

209

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם הדר:

הדר לוי

פירוש השם הדר:

כינוי למשפחת עצים ירוקי עד שגדלים בעיקר בפרדסים. מקור השם הדר הוא מהתנ”ך, הדר היה אחד מצאצאיו של עשיו, אחיו התאום של יעקב. לפי הקבלה פירוש השם הדר – השם מעיד על יופי, תכונות נפלאות ואצילות וגם על חיבור לטבע, צמיחה ושגשוג.

ניתוח נומרולוגי לשם הדר:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד; וְלִגְדֻלָּתוֹ, אֵין חֵקֶר. דּוֹר לְדוֹר, יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ; וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ. הֲדַר, כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאֹתֶיךָ אָשִׂיחָה” (תהילים קמ”ה, ג’-ה’).”וּלְקַחְתֶּם לָכֶם בַּיּוֹם הָרִאשׁוֹן, פְּרִי עֵץ הָדָר כַּפֹּת תְּמָרִים, וַעֲנַף עֵץ-עָבֹת, וְעַרְבֵי-נָחַל; וּשְׂמַחְתֶּם, לִפְנֵי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם–שִׁבְעַת יָמִים” (שמות כ”ג, מ’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אדריאן

נוריאל

עדן

ערבה

ליבי

יהלי

ימית

רוני

הילל

ברכה

מתנאל

עלמה

גלעד

טימור

אילור