הראל

Harel, Har’el
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם הראל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם הראל.
פירוש השם הראל

שם בעברית:

הַרְאֵל

שם באנגלית:

Harel, Har'el

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

236

ערך נומורולוגי:

2

מפורסמים עם השם הראל:

הראל סקעת, הראל מויאל, הראל סטנטון

פירוש השם הראל:

אחד מהכינויים למזבח, להר סיני ושם חטיבה בצה”ל. מקור השם הראל הוא מהתנ”ך, הראל הוא אחד מן הכינויים אשר ניתנו למזבח או לאחד הכלים הגדולים בבית המקדש, הראל הוא גם כינוי להר סיני. לפי הקבלה פירוש השם הראל – השם מבטא חיבור למקורות ואמונה עזה ומרמז על קדושה, רוחב לב ונפש טהורה.

ניתוח נומרולוגי לשם הראל:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְהַהַרְאֵל, אַרְבַּע אַמּוֹת; וּמֵהָאֲרִאֵיל וּלְמַעְלָה, הַקְּרָנוֹת אַרְבַּע” (יחזקאל מ”ג, ט”ו).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אביבה

תומר

איגי

תמיר

אביאל

נמרוד

לי-נס

אלי

אלן

אליעם

שריי

נח

יוטא

אדית

אטד