זהורית

Zehorit
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם זהורית, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם זהורית.
פירוש השם זהורית

שם בעברית:

זהורית

שם באנגלית:

Zehorit

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

628

ערך נומורולוגי:

7

קטגוריות:

מיוחדים

פירוש השם זהורית:

משלי מלאכותי, ויסקוזה. מקור השם זהורית הוא מהתלמוד. לפי הקבלה פירוש השם זהורית – השם מבטא חיבור למקורות ומסמך טוהר, יושר, יוקרה וחן.

ניתוח נומרולוגי לשם זהורית:

שמות עם ערך נומורולוגי 7 מייצג אנשים מופנמים, אוהבים להיות לבד, רוחניים וקנאים לפרטיות שלהם. הם נוטים להיות ביישנים אם כי לא תמיד מקרינים זאת לבחוץ ולוקח להם זמן להתחברים לאחרים. מספרי 7 הם גם אוהבי מוזיקה ואומנות, בעלי דמיון פרוע ולעיתים נסחפים לעולם של פנטזיות ורעיונות. הם פחות מתחברים לעולם הגשמי שיש בו חוקים ברורים.
ציטוט מהתנ"ך:
“מה היה עושה, חולק לשון של זהורית, חציו קשר בסלע וחציו קשר בין שתי קרניו, ודחפו לאחוריו, והוא מתגלגל ויורד, ולא היה מגיע לחצי ההר, עד שנעשה אברים אברים. בא וישב לו תחת סכה אחרונה עד שתחשך. ומאימתי מטמא בגדים, משיצא חוץ לחומת ירושלים. רבי שמעון אומר, משעת דחיתו לצוק” (משנה, סדר מועד, מסכת יומא, פרק ו’, משנה ו’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נוף

נתנאל

סייפן

עמיחי

נוהר

יערה

מארי

עמיה

רפאל

חני

אמליה

נצר

מקסים

מוריה

דגן