חגי

Hagai, Chagai
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם חגי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם חגי.
פירוש השם חגי

שם בעברית:

חַגַּי

שם באנגלית:

Hagai, Chagai

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

21

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם חגי:

חגי גולדנברג

פירוש השם חגי:

נביא שהתנבא בתקופת השיבה לציון. מקור השם חגי הוא מהתנ”ך, חגי הוא שמם של שתי דמויות מקראיות, האחד, נביא מימי שיבת ציון שנראה כיה יה אדם בעל מעמד גבוה. לפי הקבלה פירוש השם חגי – השם מעיד על חיבור למקורות ואמונה עזה באלוהים ומסמל את הקשר בין העם למולדתו.

ניתוח נומרולוגי לשם חגי:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
בִּשְׁנַת שְׁתַּיִם, לְדָרְיָוֶשׁ הַמֶּלֶךְ, בַּחֹדֶשׁ הַשִּׁשִּׁי, בְּיוֹם אֶחָד לַחֹדֶשׁ–הָיָה דְבַר-יְהוָה בְּיַד-חַגַּי הַנָּבִיא, אֶל-זְרֻבָּבֶל בֶּן-שְׁאַלְתִּיאֵל פַּחַת יְהוּדָה, וְאֶל-יְהוֹשֻׁעַ בֶּן-יְהוֹצָדָק הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל, לֵאמֹר. כֹּה אָמַר יְהוָה צְבָאוֹת, לֵאמֹר: הָעָם הַזֶּה אָמְרוּ, לֹא עֶת-בֹּא עֶת-בֵּית יְהוָה לְהִבָּנוֹת” (חגי א’, א’-ב’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אוליבייה

אפרת

דימיטרי

טוביה

איאן

הוד

אלירון

ברי

גיא

ציון

אסף

ארקדי

לאה

אריק

צורי