חושן

Choshen
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם חושן, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם חושן.
פירוש השם חושן

שם בעברית:

חוֹשֶׁן

שם באנגלית:

Choshen

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

364

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם חושן:

חושן ברדה

פירוש השם חושן:

אריג שזור חוטים צבעוניים ואבני חן שלבש הכהן הגדול. מקור השם חושן הוא מהתנ”ך, החושן הוא אריג שזור בחוטים צבעוניים שהיה מונח על חזהו של הכהן הגדול, היו משובצות בו 12 אבנים טובות ועליהן שמותיהם של שבטי ישראל. לפי הקבלה פירוש השם חושן – השם מסמל חיבור למקורות, קדושה, קירבה לאלוהים וטוהר, ומרמז על אחדות עם ישראל וחזון תקומת בית המקדש.

ניתוח נומרולוגי לשם חושן:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיַּעַשׂ אֶת-הַחֹשֶׁן מַעֲשֵׂה חֹשֵׁב, כְּמַעֲשֵׂה אֵפֹד: זָהָב, תְּכֵלֶת וְאַרְגָּמָן וְתוֹלַעַת שָׁנִי–וְשֵׁשׁ מָשְׁזָר… עָשׂוּ אֶת-הַחֹשֶׁן–זֶרֶת אָרְכּוֹ וְזֶרֶת רָחְבּוֹ … וַיִּרְכְּסוּ אֶת-הַחֹשֶׁן מִטַּבְּעֹתָיו אֶל-טַבְּעֹת הָאֵפֹד בִּפְתִיל תְּכֵלֶת, לִהְיֹת עַל-חֵשֶׁב הָאֵפֹד, וְלֹא-יִזַּח הַחֹשֶׁן, מֵעַל הָאֵפֹד–כַּאֲשֶׁר צִוָּה יְהוָה, אֶת-מֹשֶׁה” (שמות ל”ט, ח’-כ”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

קילא

עמיה

אמציה

טרויה

ורד

גדיאל

חזקיהו

אורנית

יועד

אלחי

זילפה

פראדל

תמנע

ציפורה

טמירה