חזקיהו

Chiskiyahu, Hiskiyahu
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם חזקיהו, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם חזקיהו.
פירוש השם חזקיהו

שם בעברית:

חזקיהו

שם באנגלית:

Chiskiyahu, Hiskiyahu

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

136

ערך נומורולוגי:

1

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם חזקיהו:

חזקיהו יוסף שרייבר, חזקיהו מישקובסקי

פירוש השם חזקיהו:

צירוף המילים “חזק” ו”יהו”, מלך יהודה. לפי הקבלה פירוש השם חזקיהו – השם מבטא חיבור למקורות ואמונה עמוקה באלוהים. בנוסף, השם מרמז על עוצמה, כוח וכושר מנהיגות.

ניתוח נומרולוגי לשם חזקיהו:

מספר 1 מייצג אנשים עצמאיים, בעלי כושר מנהיגות, בעלי נחישות ומוטיבציה. יצירתיים וטובים בפיתוח של רעיונות חדשים ובמציאת פתרונות לבעיות. אנשים ששמים לב לפרטים, בעלי יכולת ניהול וארגון שיודעים ומצליחים להסתדר בכוחות עצמם.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיְהִי בִּשְׁנַת שָׁלֹשׁ, לְהוֹשֵׁעַ בֶּן-אֵלָה מֶלֶךְ יִשְׂרָאֵל, מָלַךְ חִזְקִיָּה בֶן-אָחָז, מֶלֶךְ יְהוּדָה. בֶּן-עֶשְׂרִים וְחָמֵשׁ שָׁנָה, הָיָה בְמָלְכוֹ, וְעֶשְׂרִים וָתֵשַׁע שָׁנָה, מָלַךְ בִּירוּשָׁלִָם; וְשֵׁם אִמּוֹ, אֲבִי בַּת-זְכַרְיָה. וַיַּעַשׂ הַיָּשָׁר, בְּעֵינֵי יְהוָה, כְּכֹל אֲשֶׁר-עָשָׂה, דָּוִד אָבִיו” (מלכים ב’, י”ח, א’-ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

הלית

גדי

פריאל

נווה

איציק

פורת

מיקי

עידן

יוכבד

פז

יהודית

מגל

ורד

גלית

עומר