חננאל

Chananel, Hannanel
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם חננאל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם חננאל.
פירוש השם חננאל

שם בעברית:

חננאל

שם באנגלית:

Chananel, Hannanel

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

139

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

קטגוריות:

ישראלי, תנ"כיים

מפורסמים עם השם חננאל:

חננאל מאק, חננאל רוזנברג

פירוש השם חננאל:

צירוף המילם “חנן” ו”אל”. חננאל הוא שמו של מגדל המוזכר בתנ”ך בספר נחמיה שעמד מצפון להר הבית. לפי הקבלה פירוש השם חננאל – השם מסמל חיבור לאמונה וזיקה עמוקה לאלוהים, לקדושה ולבית המקדש.

ניתוח נומרולוגי לשם חננאל:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
 “הִנֵּה יָמִים [בָּאִים] נְאֻם יְהוָה וְנִבְנְתָה הָעִיר לַיהוָה מִמִּגְדַּל חֲנַנְאֵל שַׁעַר הַפִּנָּה” (ירמיהו ל”א, ל”ז).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

פורת

דובב

צילה

אליעזר

מקונן

קובי

תקווה

ג’ונאס

ישכר

אילן

איילת

נהוראי

ירדנה

אסף

אדלי