טוביה

Tuvia
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם טוביה, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם טוביה.
פירוש השם טוביה

שם בעברית:

טוביה

שם באנגלית:

Tuvia

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

32

ערך נומורולוגי:

5

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם טוביה:

טוביה צפיר

פירוש השם טוביה:

צירוף המילים “טוב” ו”יה”. השם טוביה מוזכר בתנ”ך בספר זכריה ומציין דמות מקראית שהייתה אחת מבני הגולה. לפי הקבלה פירוש השם טוביה – השם מבטא אמונה גדולה באלוהים, ומעיד על טוב לב, נפש גבוהה ואופי נינוח.

ניתוח נומרולוגי לשם טוביה:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיְהִי דְבַר-יְהוָה, אֵלַי לֵאמֹר. לָקוֹחַ, מֵאֵת הַגּוֹלָה, מֵחֶלְדַּי, וּמֵאֵת טוֹבִיָּה וּמֵאֵת יְדַעְיָה; וּבָאתָ אַתָּה, בַּיּוֹם הַהוּא, וּבָאתָ בֵּית יֹאשִׁיָּה בֶן-צְפַנְיָה, אֲשֶׁר-בָּאוּ מִבָּבֶל. וְלָקַחְתָּ כֶסֶף-וְזָהָב, וְעָשִׂיתָ עֲטָרוֹת; וְשַׂמְתָּ, בְּרֹאשׁ יְהוֹשֻׁעַ בֶּן-יְהוֹצָדָק–הַכֹּהֵן הַגָּדוֹל” (זכריה ו’, ט’-י”א).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

שלכת

ארמין

סופיאן

שוהם

נחום

ניק

עוז

גאי

עתיר

אלייה

נדב

עילום

סיגל

זהר

דנית