טל

Tal
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם טל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם טל.
פירוש השם טל

שם בעברית:

טַל

שם באנגלית:

Tal

למי השם מתאים:

יוניסקס (בנים ובנות)

ערך בגימטריה:

58

ערך נומורולוגי:

4

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם טל:

טל מוסרי, טל טלמון, טל בן חיים, טל פרידמן, טל ברודי, טל צבי

פירוש השם טל:

רסיסי לילה או משקעים הנוצרים לפנות בוקר. מקור השם טל הוא מהתנ”ך, המילה טל מתארת רסיסי לילה או משקעי לילה הנוצרים מהתעבות אדים שבאים במגע עם אויר קר. לפי הקבלה פירוש השם טל – השם מסמל על חיבור לטבע, צמיחה, טוהר והתחלות חדשות.

ניתוח נומרולוגי לשם טל:

שמות עם ערך נומורולוגי מספר 4 מייצג אנשים שהם יציבים, מאוזנים ומלאי בטחון, מחוברים לקרקע, אנשי עבודה, הגיוניים, בעלי משמעת עצמית ואוהבים שגרה ומסגרות. נוטים לחשוב על הפרט הקטן בכל עשייה ועושים את העבודה לאט וביסודיות על מנת להשלים את העבודה בצורה הטובה ביותר. בעלי ערך נומורולוגי זה הם אנשים מתחשבים, מתעניינים בזולת ותמיד יציעו עזרה בין אם זה לבני אדם או לבעלי חיים.
ציטוט מהתנ"ך:
מתוך קינת דוד: “הָרֵי בַגִּלְבֹּעַ, אַל-טַל וְאַל-מָטָר עֲלֵיכֶם–וּשְׂדֵי תְרוּמֹת: כִּי שָׁם נִגְעַל, מָגֵן גִּבּוֹרִים–מָגֵן שָׁאוּל, בְּלִי מָשִׁיחַ בַּשָּׁמֶן. מִדַּם חֲלָלִים, מֵחֵלֶב גִּבּוֹרִים–קֶשֶׁת יְהוֹנָתָן, לֹא נָשׂוֹג אָחוֹר; וְחֶרֶב שָׁאוּל, לֹא תָשׁוּב רֵיקָם” (שמואל ב’, א’, כ”א-כ”ב).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

תמרה

אלנתן

רואית

אלירם

אבנר

אביחן

אודליה

רפי

ניתאי

נחל

עתיר

תניא

יערית

דילן

נויה