יאיר

Ya’ir
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם יאיר, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם יאיר.
פירוש השם יאיר

שם בעברית:

יָאִיר

שם באנגלית:

Ya'ir

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

221

ערך נומורולוגי:

5

מפורסמים עם השם יאיר:

יאיר לפיד, יאיר שטרן, יאיר ניצני, יאיר לוטן

פירוש השם יאיר:

יפיץ אור סביב, יקרין אור. מקור השם יאיר הוא בתנ”ך, יאיר בן משה, דמות תנ”כית המוזכרת בספר דברים, היה השופט הרביעי. לפי הקבלה פירוש השם יאיר – הפירוש המילולי של השם יאיר מנבא פעולה של הפצת אור, זאת אומרת משמעות של אנרגיה חזקה. מקורו של השם הוא בדמותו התנ”כית של יאיר בן מנשה שהיה שופט. “יָאִיר בֶּן-מְנַשֶּׁה, לָקַח אֶת-כָּל-חֶבֶל אַרְגֹּב, עַד-גְּבוּל הַגְּשׁוּרִי, וְהַמַּעֲכָתִי” (דברים ג’, י”ד). יחד עם חוש הצדק והנבואה לעתיד טוב יותר, מבשר השם דברים חיוביים.

ניתוח נומרולוגי לשם יאיר:

אנשים שהערך הנומורולוגי של שמם הוא 5 הינם אנשים שאוהבים שינויים, רודפים אחרי חופש ומרחב ואנשים דינמיים אשר אוהבים לזוז ממקום למקום. נמשכים אל תחושת החירות והשחרור מהכבלים ומאופיינים בכושר הסתגלות למצבים חדשים. אוהבים מרחבים טבע ובעלי נטייה לחוסר אחריות וחוסר תחושת זמן.
ציטוט מהתנ"ך:
“יָאִיר בֶּן-מְנַשֶּׁה, לָקַח אֶת-כָּל-חֶבֶל אַרְגֹּב, עַד-גְּבוּל הַגְּשׁוּרִי, וְהַמַּעֲכָתִי” (דברים ג’, י”ד).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

גידי

עמי

ברקת

ארד

ירדנה

ירין

שחף

מזל

אסיף

רחל

נדיב

אליה

עילם

קורן

עודדה