יהודית

Yehudit, Judith
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם יהודית, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם יהודית.
פירוש השם יהודית

שם בעברית:

יהודית

שם באנגלית:

Yehudit, Judith

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

435

ערך נומורולוגי:

3

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם יהודית:

יהודית רביץ

פירוש השם יהודית:

לשון הקודש, הלשון המקורית של היהודים. מקור השם יהודית הוא מהתנ”ך, יהודית הוא שמן של שתי דמות מקראיות. לפי הקבלה פירוש השם יהודית – השם יהודית מסמל ערכים של קדושה, זיקה לדת וחיבור עמוק למסורת.

ניתוח נומרולוגי לשם יהודית:

מספרי 3 מייצג אנשים חברותיים ואוהבים, יודעים לעודד ואהובים על ידי הסובבים אותם ולרוב מוקפים בחברים. בעלי נטייה לחיוביות ושמחה, בדרך כלל נוהגים להיות ומפוזרים ומעדיפים להתקיים ולרוב פחות אכפת להם מסדר ומסגרות. אנשים עם ערך נומורולוגי זה שומרים על אופטימיות, רוח הנעורים ונוטים לברוח מעימותים והחלטות קשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“וְאֵינָם מַכִּירִים, לְדַבֵּר יְהוּדִית” (נחמיה י”ג, כ”ד). “וַיְהִי עֵשָׂו, בֶּן-אַרְבָּעִים שָׁנָה, וַיִּקַּח אִשָּׁה אֶת-יְהוּדִית, בַּת-בְּאֵרִי הַחִתִּי וְאֶת-בָּשְׂמַת, בַּת-אֵילֹן הַחִתִּי” (בראשית כ”ו, ל”ד).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

מידד

גלעד

סול

לירי

שליו

תיקי

תמרה

שפרה

דורית

אשבל

יון

ליאה

יונית

עילאי

סמדר