יואל

Yoel, Joel
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם יואל, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם יואל.
פירוש השם יואל

שם בעברית:

יוֹאֵל

שם באנגלית:

Yoel, Joel

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

47

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם יואל:

יואל גבע

פירוש השם יואל:

האל הוא האלוהים, אחד מנביאי תרי-עשר. מקור השם יואל הוא מהתנ”ך. לפי הקבלה פירוש השם יואל – השם מסמל חיבור עמוק לאלוהים ולמקורות ומעיד על רוחניות גבוהה, טוהר וקדושה.

ניתוח נומרולוגי לשם יואל:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“דְּבַר-יְהוָה אֲשֶׁר הָיָה, אֶל-יוֹאֵל בֶּן-פְּתוּאֵל. שִׁמְעוּ-זֹאת, הַזְּקֵנִים, וְהַאֲזִינוּ, כֹּל יוֹשְׁבֵי הָאָרֶץ; הֶהָיְתָה זֹּאת בִּימֵיכֶם, וְאִם בִּימֵי אֲבֹתֵיכֶם. עָלֶיהָ, לִבְנֵיכֶם סַפֵּרוּ; וּבְנֵיכֶם, לִבְנֵיהֶם, וּבְנֵיהֶם, לְדוֹר אַחֵר” (יואל א’, א’-ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נעים

גונן

עובדיה

מואב

רות

גד

פנחס

יוחאי

פטריק

יעקב

עקיבא

ליטן

אפרים

נדב

אידו