יוכבד

Yocheved, Jocheved
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם יוכבד, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם יוכבד.
פירוש השם יוכבד

שם בעברית:

יוכבד

שם באנגלית:

Yocheved, Jocheved

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

42

ערך נומורולוגי:

6

מקור השם:

התנ''ך

קטגוריות:

מיוחדים, תנ"כיים

מפורסמים עם השם יוכבד:

יוכבד וינפלד, יוכבד ברנדס

פירוש השם יוכבד:

מהתנ”ך: אמם של משה ואהרון. מקור השם יוכבד הוא מהתנ”ך. לפי הקבלה פירוש השם יוכבד – השם יוכבד מבטא את היופי, המשפחתיות, הדאגה והאכפתיות לצד התמודדות איתנה מול מאבקי החיים.

ניתוח נומרולוגי לשם יוכבד:

אנשים ששמם הוא עם הערך הנומורולוגי 6 הם בעלי מוסריות יוצאת דופן, מצפים הרבה מעצמם וגם מהסובבים אותם. מאפיין אנשים אהבה, טוב לב, אוהבים לעזור לאנשים ואנשים משפחתיים, נאמנים לקרובים שלהם והמשפחה שלהם בראש סדר העדיפויות. הם אנשים יצירתיים ונוטים להתחברות לתחומים שיש בהם יצירה כמו עיצוב, תרבות בישול וכו.
ציטוט מהתנ"ך:
“וַיֵּלֶךְ אִישׁ, מִבֵּית לֵוִי; וַיִּקַּח, אֶת-בַּת-לֵוִי. וַתַּהַר הָאִשָּׁה, וַתֵּלֶד בֵּן; וַתֵּרֶא אֹתוֹ כִּי-טוֹב הוּא, וַתִּצְפְּנֵהוּ שְׁלֹשָׁה יְרָחִים. וְלֹא-יָכְלָה עוֹד, הַצְּפִינוֹ, וַתִּקַּח-לוֹ תֵּבַת גֹּמֶא, וַתַּחְמְרָה בַחֵמָר וּבַזָּפֶת; וַתָּשֶׂם בָּהּ אֶת-הַיֶּלֶד, וַתָּשֶׂם בַּסּוּף עַל-שְׂפַת הַיְאֹר (שמות ב’, א’-ג’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

סיגל

מינדל

אוולין

בת-אל

אפק

חניתה

מלאכי

אסתר

כרם

מרית

שמעון

רויטל

איתנה

אליהו

שנית