ינאי

Yannai
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ינאי, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ינאי.
פירוש השם ינאי

שם בעברית:

יַנַּאי

שם באנגלית:

Yannai

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

71

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

התלמוד

מפורסמים עם השם ינאי:

ינאי פרישר גוטמן, ינאי רטפן

פירוש השם ינאי:

שמם של אחד האמוראים הראשונים בארץ ומלך בתקופת החשמונאים. מקור השם ינאי הוא מהתלמוד, רבי ינאי, אחד האמוראים והחלוצים הבולטים בארץ ישראל, היה מורה חכם, ייסד מדרשה ללימוד תורה ושימש כדיין בבית משפט. לפי הקבלה פירוש השם ינאי – השם ינאי מבטא חוש צדק מפותח, חוכמה, מנהיגות ואכפתיות.

ניתוח נומרולוגי לשם ינאי:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“ועבר ר’ ינאי לטעמיה דאמר לעולם אל יעמוד אדם במקום סכנה לומר שעושין לו נס שמא אין עושים לו נס ואם עושין לו נס מנכין לו מזכיותיו” (מסכת שבת ל”ב, א’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

ויקטור

שניר

אלירם

תיאו

לביא

איגור

אלון

אודי

רואי

מושיקו

עקיבא

אביעד

ארי

עזרא

אליעוז