ינון

Yinon
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם ינון, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם ינון.
פירוש השם ינון

שם בעברית:

יִנּוֹן

שם באנגלית:

Yinon

למי השם מתאים:

בנים

ערך בגימטריה:

116

ערך נומורולוגי:

8

מקור השם:

התנ''ך

מפורסמים עם השם ינון:

ינון מגל

פירוש השם ינון:

אחד מהכינויים שניתנו למשיח, מושב במועצת באר טוביה. מקור השם ינון הוא מהתנ”ך, על פי הפרשנות החז”לית לפסוק בתהילים, ינון הוא אחד משמותיו של המשיח ועל כן ינון הוא שם בעל עוצמה וקדושה רבה. לפי הקבלה פירוש השם ינון – ינון הוא אחד משמותיו של המשיח ולכן הוא מרמז על מידות טובות, קדושה ותקווה לעתיד טוב.

ניתוח נומרולוגי לשם ינון:

אנשים ששמם עם ערך נומורולוגי 8 אוהבים שלום ובעלי חוש צדק. הם אנשים נמרצים, אוהבים בית אך גם עבודה. לרוב הם אנשים שאפתנים, הישגיים חדורי מטרה ויעשו הכל בכדי להצליח. נוטים להיות ביישנים אך עם זאת, אוהבים להנהיג ולהיות בעמדת כוח. חוששים להיות במקום פגיע ומקרינים חוסר נפשי גבוה, עקב כך לעיתים מתקשים להפגין רגשות.
ציטוט מהתנ"ך:
“יְהִי שְׁמוֹ, לְעוֹלָם– לִפְנֵי-שֶׁמֶשׁ, ינין (יִנּוֹן) שְׁמוֹ:וְיִתְבָּרְכוּ בוֹ; כָּל-גּוֹיִם יְאַשְּׁרוּהוּ” (תהילים ע”ב, י”ז).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

אחינועם

סהר

עילי

תלם

דביר

ליאו

תומי

מגל

אחיהוד

פנינה

ארז

איגור

ששי

תרצה

הדסה