יפעת

Yifat, Yif’at
בעמוד זה נסקור את המשמעות של השם יפעת, נבין מה מקור השם, הערך שלו בגימטריה והערך הנומורולוגי של השם. בעזרת הנומורולוגיה ניתן ללמוד על תכונות האישיות והאופי של תינוקות וילדים הנקראים בשם יפעת.
פירוש השם יפעת

שם בעברית:

יפעת

שם באנגלית:

Yifat, Yif'at

למי השם מתאים:

בנות

ערך בגימטריה:

560

ערך נומורולוגי:

2

מקור השם:

השפה העברית

מפורסמים עם השם יפעת:

יפעת קריב, יפעת ביטון, יפעת ארליך, יפעת עמיאל, יפעת סני

פירוש השם יפעת:

הטייה של המילה יפעה. מקור השם יפעת הוא מהתנ”ך, המילה יפעת מוזכרת בנבואת יחזקאל בה הוא תיאר את ממלכת צור במפלתה, “גָּבַהּ לִבְּךָ בְּיָפְיֶךָ, שִׁחַתָּ חָכְמָתְךָ עַל יִפְעָתֶךָ” (יחזקאל, כח, 17). לפי הקבלה פירוש השם יפעת – השם מבטא יופי, חן ואישיות וקורנת.

ניתוח נומרולוגי לשם יפעת:

אנשים עם ערך נומורולוגי 2 הם אנשים משפחתיים, רכים, טובים בשותפות, מכילים ורגישים. תכונות אלה עוזרות להם במישור הבין אישי והמשפחתי. הם אנשים המעדיפים לחיות בזוגיות, בין אם זו זוגיות רומנטית, חברית או קשרים חזקים בתוך המשפחה. הם בעלי אינטיליגנציה חברתית גבוה ויחסי אנשים מעולים, הם ירצו לעבוד בקבוצה אך לא תמיד ירצו לנהל אותה ונוטים להיות בעלי יכולת לגשר במצבים מורכבים ורגישים.
ציטוט מהתנ"ך:
“לָכֵן, הִנְנִי מֵבִיא עָלֶיךָ זָרִים–עָרִיצֵי, גּוֹיִם; וְהֵרִיקוּ חַרְבוֹתָם עַל-יְפִי חָכְמָתֶךָ, וְחִלְּלוּ יִפְעָתֶךָ” (יחזקאל כ”ח, ז’).
פופולריות:

כל האמור באתר זה הינו לצרכי בידור, מידע והמלצה בלבד ולא יהווה ייעוץ או תחליף לייעוץ. הנהלת האתר לא תהיה אחראית בגין נזק ו/או אובדן שנגרם למשתמש באתר ו/או למסתמך על האמור באתר.

באתרינו תוכלו למצוא שמות לילדים ממגוון שפות ותרבויות שונות יחד עם המשמעות.

שמות נוספים

נוגה

איריס

ליטל

יעלי

נוריאל

יקירה

אל

מקסין

רני

אליזבת

צפריר

מאריא

תבל

אורנת

חריש